O mne a o vás

Narodila som sa v učiteľskej rodine ako učiteľka. Angličtinu som učila už na univerzite v Banskej Bystrici. V tom istom čase som začala prednášať metodiku. A pokračovala som v tom až dodnes, hoci som vystriedala niekoľko pôsobísk: dve základné školy, bilingválne gymnázium, vydavateľstvo Oxford University Press a Macmillan, vlastná jazyková škola …

Blog Jazyky v triede je mojím ďalším projektom. Moja doterajšia práca v oblasti metodiky a vyučovania angličtiny mi veľakrát dala podnet k tomu, aby som sa pokúsila vytvoriť fórum pre učiteľov cudzích jazykov.

Hoci sa ako teacher trainer stretávam hlavne sa angličtinármi, mnoho učiteľov iných cudzích jazykov vyjadrilo záujem prísť na moje semináre, zdieľať skúsenosti, aktivity a inšpirácie. Veľkú časť z angličtinárskeho metodického obsahu dokázali využiť aj na iných jazykoch. Je faktom, že možnosti vzdelávania a výučbové materiály sú pre angličtinárov oveľa bohatšie a dostupnejšie ako zdroje pre iné cudzie jazyky. Tento blog má ambície prepojiť bohatú komunitu všetkých jazykárov a podeliť sa o inšpiráciu a know how.

Pridajte sa teda ku mne a zdieľajte, zdieľajte, zdieľajte, píšte, píšte, píšte 🙂

Pridaj komentár

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.